TEATRALNE
Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim zaprasza do udziału w XIX Edycji Konkursu Recytatorskiego pn. „Trójgłos poetycki” dla dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych, III klas gimnazjalnych, szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych.

Celem konkursu  jest wzajemne poznanie i próba zrozumienia odmiennej kultury dzięki pośrednictwu uniwersalnego języka – języka poezji.

Bielski Dom Kultury przesyła regulaminy i karty zgłoszenia na konkurs, które prosimy dostarczyć do dnia 18.10.2018 r. (czwartek) na adres:

 

UWAGA!!!

Bielski Dom Kultury
Kopernika 3
17-100 Bielsk Podlaski

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o zorganizowanie eliminacji szkolnych (przedszkolnych) konkursu, w wyniku których zostaną wyłonieni laureaci (do 5 osób  z każdej kategorii), reprezentujący placówkę podczas zmagań finałowych  „Trójgłosu”.

Tradycyjnie już, konkurs rozpocznie się „Trójgłosikiem” dla najmłodszych – przedszkolaków - w dniu 23.10.2018 r Dnia 24.10.2018 r. na konkurs zapraszamy uczniów klas I-III i IV–VI szkół podstawowych, zaś 25.10.2018 r. odbędą się przesłuchania uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych,  III klas gimnazjalnych,  szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych.

Początek wszystkich zmagań konkursowych – godz. 9.30

Wszelkich informacji o imprezie udziela Elżbieta Fionik, tel. (85) 730-34-14.


KARTA ZGŁOSZENIA        REGULAMIN

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newsletter'a