OFERTA

PONIEDZIAŁEK

 GODZ.

NAZWA ZESPOŁU

MIEJSCE

14.00 – 15.00

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA WOKALNE

Pokój Instruktora

ds. muzyki

 14.30 – 16.00

TEATR SENIORA „RETRO

sala teatralna

I p.

15.00 – 16.00

 

ZESPÓŁ WOKALNY „KARUZELA

 

pokój Instruktora

ds. muzyki

15.30 – 16.30

UKRAIŃSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RANOK

(grupa wokalna 11-15 lat)

SP Nr 4

17.00 – 18.00

KOŁO FOTOGRAFICZNE „MIGAFFKA

KOŁO NUMIZMATYCZNO-HISTORYCZNE

sala (parter)

 
WTOREK

GODZ.

NAZWA ZESPOŁU, CHÓRU, PRACOWNI

MIEJSCE

10.00 – 11.00

ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE DLA PAŃ 50+

sala taneczna

( II piętro)

15.00 – 16.00

KOŁO DZIENNIKARSKIE

sala teatralna

( I p. )

 16.00 – 17.30

PRACOWNIA PLASTYCZNA „ARTHOME

(grupa starsza)

 pracownia plast.

( I p.)

16.30 – 17.30

( Kl. I – III )

17.45 – 19.00

( Kl. IV – VI )

ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA I ROBOTYKI

sala na parterze

18.00 – 20.00

ZESPÓŁ PIEŚNI BIAŁORUSKIEJ „MAŁANKA

sala muz. (parter)

18.00 – 20.00

 CHÓR POLSKIEJ PIEŚNI NARODOWEJ

PSM i st.

 
ŚRODA

GODZ.

NAZWA ZESPOŁU, PRACOWNI

MIEJSCE

16.00–17.00 (do lat 7)

17.00-18.00 (do lat 10)

18.00-19.00 (do lat 13)

19.00-20.00 – młodzież

ZAJĘCIA TAŃCA NOWOCZESNEGO

sala taneczna

( II p.)

 17.00 – 20.00

 PRACOWNIA PLASTYCZNA „ATELIER” ( grupa dorosłych)

Prac. Plast. ( I.p )

 18.00 – 20.00

MĘSKI ZESPÓŁ „KURANTY

 sala nr  30

 
CZWARTEK

 GODZ.

 NAZWA ZESPOŁU, CHÓRU

 MIEJSCE

 

15.30 – 17.00

 

ZAJĘCIA Z ARTETERAPII

 

 

Świetlica socjoterapeutyczna

lub BDK

16.00-17.30

PRACOWNIA PLASTYCZNA „ARTHOME

(grupa młodsza)

pracownia plast.

( I p.)

 

13.45 – 14.30

 

14.45 – 15.30

 

15.45 – 16.30

 

 

UKRAIŃSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RANOK

(zajęcia taneczne – grupa:  lat 8)

UKRAIŃSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RANOK

(zajęcia taneczne – grupa: 12-13 lat )

UKRAIŃSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RANOK

(zajęcia taneczne – grupa:  9-10 lat)

 

SP Nr 4

 18.00 – 20.00

 CHÓR POLSKIEJ PIEŚNI NARODOWEJ

 

sala muzyczna

 

 
PIĄTEK

 
GODZ.
 
 NAZWA ZESPOŁU, CHÓRU
 MIEJSCE
 
12.00 – 14.00
 
INDYWIDUALNE  ZAJĘCIA WOKALNE
 
pokój Instruktora
ds. muzyki
 
14.30 – 16.00
 
ZESPÓŁ TEATRALNY „ANTRAKT
 
sala teatralna
( I p.)
 
14.40 – 15.40
 
 
UKRAIŃSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RANOK
(zajęcia taneczne)
 
SP Nr 4
 
15.00 – 17.00
 
ZESPÓŁ WOKALNY „KARUZELA
 
pokój Instruktora
ds. muzyki
 
16.00 – 17.00
 
UKRAIŃSKI ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „RANOK
(zajęcia wokalne – grupa: 13-18 lat)
 
sala muzyczna
 
17.00 – 20.00
 
STUDIO PIOSENKI „FART
( grupa: 16 – 25 lat)
 
 
pokój Instruktora
ds. muzyki
17.00 – 20.00
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „WASILOCZKI

sala muzyczna
( I p.)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newsletter'a