MUZYCZNE

WYNIKI

XII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „PODLASKA NUTA 2017”

3-4.06.2017r.

Kategoria –Piosenka ludowa

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- Klaudia Lupu z Mołdawii

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- Zespól „ GORJANI” z Ukrainy

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA- Weronika Fiedoruk-Bielski Dom Kultury

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA – Zespól RANOK –Bielsk Podlaski

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA duet- Julia i Wiktoria Borowik

z Bielska Podlaskiego

Wyróżnienie- Ion Sili z Mołdawii

Wyróżnienie- Maria Dudar ze Świetłogorska

Wyróżnienie Karolina Więcław z MDK w Biłgoraju

NAGRODA DYREKTORA BIELSKIEGO DOMU KULTURY-ION SILI z Mołdawii

NAGRODA DYREKTORA FESTIWALU- MARIA DUDAR ze Świetłogorska

NAGRODA SPECJALNA-ZESPÓŁ „ CZIOBANASZ”z Mołdawii

 

 

 

 

WYNIKI

XII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „PODLASKA NUTA 2017”

3-4.06.2017r.

Kategoria piosenka współczesna

Do 11 lat

I nagroda- ZŁOTA PODLASKA NUTA – Maja Kałęka – Studio Piosenki „Beciaki”-Suwałki

I nagroda- ZŁOTA PODLASKA NUTA- Zofia Szczuchniak-

 Łukowski  Ośrodek  Kultury w Łukowie

I nagroda- ZŁOTA PODLASKA NUTA Zespół „ KARUZELA” - Studio Piosenki FART Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA – Zuzanna Bochman-

 Łukowski Ośrodek  Kultury w Łukowie

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA – Justyna Jaroszewicz -

 Studio Piosenki FART- Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA – Zuzanna Janik -

 Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej Podlaskiej

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA- Mikołaj Gajowy -

 Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA-Julia Płocharczyk-

Fundacja Kreolia Kraina Kreatywności w Jerutkach

III nagroda Zespół „LEMONKI” - Studio Piosenki Estradowej-

Hajnowski  Dom Kultury w Hajnówce

Wyróżnienie-Laura Kamińska - Studio Piosenki FART -

Bielski  Dom Kultury w Bielsku Podlaskim

Wyróżnienie- Maja Zyskowska- Kultura Niezależna - Grajewo

Wyróżnienie- Sebastian Walento - Studio Piosenki „Beciaki „ w Suwałkach

Wyróżnienie –Natalia Pietroczuk  Studio Piosenki Estradowej -

Hajnowski Dom Kultury w Hajnówce

Wyróżnienie- Julianna Laszewicz - Studio Piosenki FART-

Bielski  Dom Kultury w Bielsku Podlaskim

 

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- Julia Stolarczyk

- Łukowski Ośrodek  Kultury w Łukowie

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- Klaudia Borejko - Studio Wokalne FEVER

w Łukowie

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- IwannaRaljuk - Ukraina

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA- JELIZAWIETA KOZAK

 - Kobryń na Białorusi

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA- Olga Jagieło – Studio  Wokalnego FEVER w Siedlcach

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA –Anastazja Klimiuk

 - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA- Kuba Walendykiewicz

-Studio Piosenki „BECIAKI” w Suwałkach

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA- Izabela Karczewska-

 - Studio Piosenki Estradowej Hajnowskiego Domu Kultury w Hajnówce

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA- Marcelina Makówka

-Szkoła Podstawowa j Nr 1 w Parczewie

Wyróżnienie- Zespół „ MAŁE HDK” - Studio Piosenki Estradowej

Hajnowskiego Domu Kultury w Hajnówce

Wyróżnienie- Magdalena Palinka  -Biłgorajskie Centrum Kultury w Biłgoraju

Wyróżnienie –Aleksandra Nowicka - Bialskie Centrum Kultury

w Białej Podlaskiej

Wyróżnienie- Alicja Dziurdziak- Studio Wokalne FEVER –Łuków

Wyróżnienie- Kryspin Jaros- Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu

Wyróżnienie-Weronika Stiepanowa –Świetłogorsk

 

Kategoria  wiekowa 16 lat i powyżej

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- Jadwiga Kuzaka –Bialskie Centrum Kultury-Biała Podlaska

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- Angelina Sawko-Kobryń-Białoruś

I nagroda ZŁOTA PODLASKA NUTA- „kFARTet”-Studio Piosenki FART-

Bielski Dom Kultury-Bielska Podlaski

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA- Zespół „ BREVIS”-

Bialskie Centrum Kultury-Biała Podlaska

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA –zespół FART- Studio Piosenki FART

-Bielski Dom Kultury-Bielsk Podlaski

II nagroda SREBRNA PODLASKA NUTA- duet: Julia Połynko-Kinga Czeczko-Bialskie Centrum Kultury –Biała Podlaska

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA- Magdalena Tworkowska-Studio Piosenki FART- Bielski Dom Kultury-Bielsk Podlaski

 

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA- Kinga Dziduch-

Biłgorajskie Centrum Kultury – Biłgoraj

III nagroda- BRĄZOWA PODLASKA NUTA-ArtiomChotimko-Kobryń-Białoruś

III nagroda BRĄZOWA PODLASKA NUTA – Eliza Moerke-

Młodzieżowy Dom Kultury-Radom

Wyróżnienie- Natalia Pusziło-Kobryń-Białoruś

Wyróżnienie- Aleksandra Muszyńska-Białystok

Wyróżnienie –Michalina Lipińska

Wyróżnienie- Weronika Zapolnik-Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk

- Białystok

Wyróżnienie – Karolina Śledź-Międzyrzec Podlaski

 

Nagroda Specjalna- Karolina Łukowska- Suwalski Ośrodek Kultury-Suwałki

Nagroda specjalna -Katarzyna Waśkowska- Studio Piosenki Estradowej

-Hajnowski Dom Kultury-Hajnówka

Nagroda dla najmłodszego uczestnika festiwalu-Nikita Gierasimow

-Świetłogorsk

 

Grand Prix- Karolina Porzezińska

- Studio Piosenki FART – Bielski Dom Kultury  – Bielsk Podlaski

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newsletter'a