MUZYCZNE

Eliminacje Regionalne

VII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Anna German”

Białystok, 13.06.2020r.

 

Informujemy o organizacji Eliminacji Regionalnych VII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Anna German”.

Eliminacje  odbędą się w sobotę 13.06.2020 r. w Białymstoku, w sala koncertowej PIK „Spodki” przy ul. Św. Rocha 14 – początek o godzinie 9.00

Udział w eliminacjach należy zgłosić najpóźniej do10.05.2020  r.

 

Festiwal w kategorii konkursowej jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat (18 lat musi być w pełni ukończone w dniu przesłania formularza zgłoszeniowego, a 28 lat ukończone w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2020  r. ) zamieszkujących w województwie podlaskim.

Laureat/ka pierwszego miejsca Eliminacji Regionalnych zakwalifikuje się do Finału Krajowego Festiwalu.

W Festiwalu w kategorii poza konkursowej uczestnikami mogą być osoby nie spełniające kryteriów podanych wyżej (mogą to być osoby bez kryterium wiekowego, nie posiadające polskiego obywatelstwa oraz mieszkający poza województwem podlaskim).

 

Regulamin Eliminacji Regionalnych, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne szczegółowe informacje dla osób zainteresowanych, zostaną przesłane na podany adres e-mail potencjalnego uczestnika.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji udzielamy również pod numerami telefonów:  660 290 633  ;  505 171 688.

 

Serdecznie  Zapraszamy                                                                     /-/ Organizatorzy


REGULAMIN