TEATRALNE








Protokół z posiedzenia jury

IV Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych

„AFISZ’2017”

który odbył się w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim

 w dniach 13.06.2017 r.

 

Komisja w składzie:

  1. Andrzej Salnikow
  2. Justyna Porzezińska
  3. Elżbieta Gerez
  4. Artur Żukowski

 

po obejrzeniu 10  spektakli w kat. przedszkola, szk. podstawowe oraz 6 spektakli w kat. gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i osoby dorosłe

p o s t a n o w i ł a    p r z y z n a ć:

 

NAGRODY INDYWIDUALNE za wyróżniającą się grę aktorską:

- Juliannie Szczykowskiej, Kubie Białokozowiczowi i Michałowi Terechowiczowi z Grupy Teatralnej z Przedszkola Niepublicznego nr 1 im. Św. Młodzieća Gabriela w Bielsku Podlaskim

- Sandrze Grochowskiej  z Koła teatralnego „Iskierka”  z  Przedszkola nr  3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Bielsku Podlaskim

- Martynie Fiedoruk i Tomaszowi Czernuszycowi z Grupy Teatralnej „Promyczek”  z Przedszkola   nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim

- Kacprowi Jakuciowi i Bartoszowi Krasowskiemu z Grupy Teatralnej „Damy i Rycerze” z Niepublicznego Przedszkola „KARMELKI” w Bielsku Podlaskim

- Martynie Gerez, Aleksandrze Osipiuk i Michałowi Andrzejukowi z Teatrzyku Klasowego klasy II „B”   z Zespołu Szkół im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim

- Aleksandrze Grigoruk, Igorowi Lewczukowi i Szymonowi Proniewickiemu z Grupy Świetlicowej  z   Zespołu Szkół im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim

- Laurze Anchimiuk, Tatianie Ciesnowskiej, Michałowi Wardeckiemu, Taisie Fionik, Pawłowi Selwesiukowi i Eliaszowi Fionikowi z Młodszej Grupy Zespołu Teatralnego „ANTRAKT” Bielskiego  Domu Kultury

- Kindze Zalewskiej  z Grupy teatralnej „Bajka” z Zespołu Szkół  im.  Ziemi Orlańskiej w Orli

- Jakubowi Martyniukowi i Annie Martynowicz z Grupy Teatralnej „Trzecia A” z Zespołu Szkół im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim

- Darii Nesteruk z Grupy teatralnej „KORNIKI” z Gminnego Ośrodka Kultury w  Orli

- Paulinie Niemyjskiej i Helenie Kotelczuk z Zespołu Teatralnego „ANTRAKT+”  

- Mai Jermałowskiej z Grupy Teatralnej „Przywróćmy pamięć” z Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza   w Bielsku Podl.

- Inesie Haponiuk i Maksymowi Fionikowi z Zespołu Teatralnego „ANTRAKT” Bielskiego Domu Kultury

 

Ponadto jury przyznało NAGRODY ZESPOŁOWE:

- Objazdowemu Teatrowi Osób Niepełnosprawnych „OTON” Warsztatów Terapii Zajęciowej

- Grupie Teatralnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku

- Teatrowi Seniora „RETRO” Bielskiego Domu Kultury


Na tym protokół zakończono.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newsletter'a