TEATRALNE




Protokół z posiedzenia jury
XVIII Edycji  Konkursu Recytatorskiego „Trójgłos poetycki”
-------------------------------------------------------------------------------------
I dzień przesłuchań konkursowych, 24.10.2017 r.

Komisja w składzie:

  1. Jan Kiryziuk
  2. Joanna Stelmaszuk - Troc
  3. Mateusz Sacharzewski

po przesłuchaniu 30 recytatorów w kategorii: przedszkola

p o s t a n o w i ł a    p r z y z n a ć :

Grand Prix:   Dominice Lepay z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Białymstoku

I miejsce:        Oksanie Kulik z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Białymstoku

                        Marii Grigoruk z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim  

II  miejsce przyznano: Nikoli Hołodok z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim

                                    Juliannie Szczykowskiej z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim

III miejsce otrzymują: Bartosz Demianiuk z Przedszkola Nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim

                                       Hanna Sapiołko z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Białymstoku

IV  miejsce:    Bartłomiej Uljanow z Przedszkola Nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim

                        Pola Demianiuk z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim

                        Izabela Gałuszewska z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim

                         Anna Charytonowicz z Przedszkola Nr 7 „Kubusia Puchatka” w Bielsku Podlaskim

                         Ksenia Gromotowicz z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Wyróżnienia otrzymują: Wiktoria Berg z Przedszkola Nr 7 „Kubusia Puchatka” w Bielsku Podlaskim;

                                         Dominik Sadowski z Przedszkola Nr 7 „Kubusia Puchatka” w Bielsku Podlaskim;

                                         Kacper Gabrysiak z Przedszkola Nr 7 „Kubusia Puchatka” w Bielsku Podlaskim;

                                         Zofia Kołos z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim;

                                         Natalia Borowska z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim;

                                         Julia Monachowicz z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 w Bielsku Podlaskim;

                                         Ewa Taranta z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim;

                                         Sara Karczewska z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim;                          

                                         Nela Karczewska z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim;

                                         Bartosz Jagodnicki z Przedszkola Nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim;

                                         Anastazja Rejent z Przedszkola Nr 3 w Bielsku Podlaskim;

                                         Barbara Szulc z Przedszkola Nr 3 w Bielsku Podlaskim;

                                         Julian Gawryluk z Przedszkola Nr 3 w Bielsku Podlaskim;

                                         Igor Gałuszewski z Przedszkola Nr 3 w Bielsku Podlaskim;

                                         Natalia Janczuk z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Białymstoku;

                                         Jan Romaniuk z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Białymstoku;

                                         Aleksandra Romańczuk z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Białymstoku;

                                         Wiktoria Romaniuk z Przedszkola Nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II dzień przesłuchań konkursowych, 25.10.2017 r.

Komisja w składzie:

  1. Jan Kiryziuk
  2. Zofia Saczko
  3. Mateusz Sacharzewski

 

po przesłuchaniu  recytatorów w kategorii klas I-III szkół podstawowych i  uczestników  w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych

 

p o s t a n o w i ł a :

W kategorii klas I-III szkół podstawowych:

 

I nagrodę otrzymują: Martyna Gerez ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

                                  Małgorzata Skrzyniarz ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

II nagrodę przyznano: Grzegorzowi Danilukowi ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

                                    Martynie Fiedoruk ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

                                   Aleksandrze Grigoruk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

                                    Bartłomiejowi Pietruczukowi ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

 

III miejsce:     Rafał Moroz z Niepublicznej Szkoły Nr 1 w Bielsku Podlaskim;

                         Nina Niczyporuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

                         Aleksandra Osipiuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

                         Maja Jermałowska ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

 

Wyróżnienia otrzymują:  Antoni Szum z Niepublicznej Szkoły Nr 1 w Bielsku Podlaskim;

                                       Maria Śliwka

                                       Ilaria Tokajuk ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;



W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych:

I miejsce: Pawłowi Selwesiukowi
ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

                 Tatianie Ciesnowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;             



II miejsce
: Laura Anchimiuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

            Paweł Turowski

            Mikołaj Troc ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

            Aleksandra Kobuś ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;


III miejsce
: Anna Iwaniuk z Zespołu Szkół Niepublicznych im. Cyryla i Metodego z Białegostoku;

                    Małgorzata Wysocka  ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;


Wyróżnienia
przyznano:

Tatianie Sacharczuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

Olesi Butkiewicz z Zespołu Szkół Niepublicznych im. Cyryla i Metodego z Białegostoku;

Jakub Iwaniuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

Monika Maksymiuk
ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

Jakub Oniszczuk
ze Szkoły Podstawowej w Augustowie;

Malwina Wołosik ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

Michał Wardecki ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



III dzień przesłuchań konkursowych, 26.10.2017 r.

Komisja w składzie:

  1. Jan Kiryziuk
  2. Joanna Stelmaszuk Troc
  3. Mateusz Sacharzewski

po przesłuchaniu 14 recytatorów w kategorii  szkół gimnazjalnych, 12 recytatorów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz  17 osób dorosłych

p o s t a n o w i ł a :

W kategorii klas VII i szkół gimnazjalnych:

 

I nagrodę otrzymuje:  Maria Tarasiuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

 

II nagrody:     Agata Stepaniuk ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

                        Weronika Fiedoruk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

 

III nagrodę:   Julia Jermałowska ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

                        Daria Gliwa ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim;

 

Wyróżnienia otrzymują:        Jakub Kazimiruk Gimnazjum z DNJB w Hajnówce;

                                               Daria Ruta ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim;

                                              Bartosz Adamiuk
ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim;

           

 

W kategorii  szkół ponadgimnazjalnych:

I nagroda: Anna Bielawska  - L.O. w Hajnówce

II Nagrodę: Jackowi Drużbie – II L.O. z DNJB w Hajnówce

III Nagrodę otrzymują: Paweł Kuczyński

                                    Natalia Waśko – II L.O. w Hajnówce

Wyróżnienia przyznano:        Aleksandrze Zinkiewicz z II L.O. w Bielsku Podlaskim;

                                               Krystianowi Poskrobko z II L.O. w Hajnówce;

                                               Annie Nesteruk z II L.O. w Hajnówce.

W kategorii osób dorosłych

NAGRODY nie przyznano:

 

Wyróżnienia otrzymują:    Halina Sawin, Włodzimierz Wiesiełowski, Jan Oniśkiewicz, Ewa Czerkowska, Stefaonowi Iwaniukowi

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newsletter'a